Batériové centrum

Naše batériové centrum vám ponúka široké spektrum produktov z oblasti autobatérií. V našej ponuke nájdete batérie do osobných i nákladných automobilov, motocyklov, ale aj trakčné batérie, nabíjačky a batérie do diaľkových ovládačov od najrenomovanejších výrobcov na trhu.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Ponúkame vám širokú škálu rôznych druhov autobatérií od popredných svetových výrobcov pre osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, trakčné batérie ako nabíjačky.

ODBORNÝ SERVIS

Zabezpečujeme pre vás záručný a pozáručný servis, montáž autobatérie do vášho vozidla, kontrola akumulátorov.

KOMPLEXNÉ PORADENSTVO

Prečítajte si ako správne používať akumulátor, s akými problémami sa môžete v praxi stretnúť a ako ich riešiť...

BATÉRIE DO OSOBNÝCH AUTOMOBILOV

Na našich pobočkách nájdete široké spektrum autobatérií pre dieselové i benzínové osobné automobily. V ponuke máme veľký výber značiek, prevedení a v neposlednom rade kapacít. Pre osobné autá máme v ponuke údržbové i bezúdržbové batérie. Do údržbových batérií je možné dopĺňať destilovanú vodu, naopak u bezúdržbových batérií nie je nutné kontrolovať hladinu elektrolytu, a tým pádom netreba destilovanú vodu dopĺňať. V každom Batériovom centre nájdete autobatérie s rôznymi kapacitami od 30 Ah až po vysokokapacitné autobatérie s kapacitou 150 Ah a viac.

BATÉRIE DO NÁKLADNÝCH AUTOMOBILOV

V ponuke máme taktiež autobatérie do nákladných automobilov s kapacitou od 140Ah. Ponúkame vám rôzne nízko údržbové batérie do nákladných automobilov, špičkové nákladné autobatérie renomovaných značiek v štandardných kapacitách 140Ah, 170Ah, 180Ah a 225Ah.

Bateriove centrum

 Ďalšie informácie na www.bateriovecentrum.sk