Vitajte na automalek.sk

Firma AUTOMALEK bola založená v roku 1999. Od svojho vzniku sa zaoberá predajom autodielov, autodoplkov a príslušenstva. V ponuke firmy nájdete produkty renomovaných výrobcov autodielov zvučných mien.

Cieľom firmy AUTOMALEK je ponúknuť svojim zákazníkom výrobky najlepšej kvality v čo najkratšom čase. Promptné dodávky oceňujú najmä majitelia menších servisov a dielní, ktorým naša firma vychádza v ústrety svojimi nadštandartnými službami. Individuálny prístup ku každému klientovy je u nás samozrejmí, čím môžeme našim zákazníkom vyhovieť takmer na sto prercent.

Odbornosťou a profesionalitou poskytovaných služieb sa firma radí na špičku v regióne. Dôkazom toho je aj rastúci počet zákazníkov nielen zo segmentu živnostníkov a firiem, ale aj stále väčšie množstvo spokojných motoristov - zákazníkov firmy AUTOMALEK. Práve pre nich stále rozširujeme ponuku sortimentu tak, aby si každý u nás našiel práve to čo hľadá a čo práve potrebuje.

Okrem predaja poskytujeme našim klientom aj širokú škálu služieb. Ide hlavne o poradenstvo pri kúpe automobilu, či už nového alebo ojazdeného, právnu pomoc a pomoc pri riešení technických problémov. Dokážeme našim zákazníkom zabezbečiť odbornú opravu každého automobilu, prípravu a vykonanie pravidelnej technickej kontroly (STK), ako aj emisnej kontroly (EK), prípravu vozidla pred zimnou prevádzkou a pod.